Wat een broodje met aap word er allemaal geschreven door jullie
Alle wat MS update kan je er weer afgooien.
Wie linux op de xbox kan krijgen kan deze patch dus ook net zo makkelijk weer weghalen
Een xbox kun je niet flashen wanneer je zonder deze open te maken van linux voorziet.
De LPC-bus is schrijfbeveiligt dus wanneer je alle beveiligingen eraf wilt halen moet je hem open maken.
Zodra de beveiliging weg is kan je deze update binnen 10 seconden verwijderen.
Linux is een bijkomstigheid.
Er zullen maar zeer weinig mensen zijn die de xbox alleen als linux-server gebruiken.
Akkoord, er zit maar 1 NIC in maar als fileserver kan hij mooi dienst doen.
De meesten die de xbox aanschaffen vanwege de mogelijkheden vs kosten zullen hem gebruiken als mediaplayer (myself included).
Ik heb elk spel wat er bestaat voor de xbox maar speel ze nooit (verzamelen is ook leuk).
Het is de beste oplossing voor home-entertainment die er is mits je weet hoe je er gebruik van moet maken.
Ik heb mijn xbox op mijn slaapkamer staan en als ik 's avonds ga slapen zet ik de xbox aan en speel ik bestanden af die ik beneden op de computer heb staan.
De xbox mits goed ge-installeerd speelt meer media af dan welk ander vergelijkbaar apparaat en met meer mogelijkheden.
Mensen die zowel live als linux gebruiken weten hoe ze met deze 'bugfix' om moeten gaan en zullen er absoluut geen hinder van ondervinden.
Microsoft heeft imho een aantal gaten gedicht die -toekomstige- hacks tegen gaat aangezien deze beveiligingsgaten (o.a. audioexploits in de dashboard) voor de toekomst wellicht zouden betekenen dat 'leken, met een simpele cd/dvd alle beveiliging kunnen verwijderen.
Linux op de xbox zonder modchip is mogelijk door een exploit waarvan bekend is dat deze meer mogelijkheden bied maar waarvan alleen vrijgegeven is wat er nodig is om linux te draaien ivm het evt. kapotmaken van de xbox.
@ -=bas=-:
Ik zou idd raar staan te kijken wanneer intel mijn bios van mijn pc flashed aangezien deze bios niets met de processor van intel te maken heeft.
Processor van intel, moederbord van epox. Van mijn mobo blijft intel af.
Bij de xbox is alles wat erin zit van MS dus zolang ze de beloofde functionaliteit erin laten zitten mogen ze dit updaten (Hoewel ik liever zie dat ze het niet doen)
@Lucki3 :
Modchips kan microsoft niets meer aan doen maar dan heb je het over een bepaalde groep waar de meeste fabrikanten vrede mee zullen hebben zolang de gemiddelde persoon het maar niet kan.
Wanneer de 'massa' weet op welke manier ze de fabrikant kunnen benadelen word ze een halt toegeroepen.
@Birkie :
Mensen die de xbox enkel voor linux gebruiken hadden hem niet gekocht voor de spelletjes.
(Mbt de modchip-loze hack welteverstaan)
@GlowMouse & TheLurch ::
Een goedkope PC is het absoluut wel als je bekijkt wat je er grafisch bij krijgt.
Voor dit bedrag koop je geen PC die dezelfde prestaties neerzet en daarnaast zo klein is.
Mijn xbox crasht nooit en draait fantastische spellen die er niet op de PC zijn.
Als ik op mijn slaapkamer vanuit bed een film wil kijken ga ik echt niet aan het klooien met een normale PC en windows.
@DynaMikeY:
Groot gelijk maar besef dat het voor die overige 99% niet al te makkelijk moet worden anders slinkt dat percentage snel.
@Topic itself (

)
Dit is niet stilletjes gebeurt voor de mensen waar het op toepassing van is.
Er is geen sprake van een linux-CD.
Er is geen CD die je in de xbox stopt welke niet door MS is goedgekeurd maar welke wel werkt.
Wanneer je de xbox niet open haalt (leek

) moet je via een memorycard en officieele spellen aan het klooien gaan om linux erop te krijgen.
Het is niet een kwestie van zelfgebrandde cd erin.
@ Persoon die linuxdistro's van kazaa afhaalt.
Waarom zou je?
Die kun je ook van internet downloaden (is namelijk 100% legaal)
Trouwens, Kazaa := n00b