Mei 2005 changelog (30-05 14:53)
14-05 (Femme): 'Beoordeling toevoegen aan Productsurvey'-links gemaakt op productpagina's van de survey manager van Productsurvey over het toevoegen van surveys verduidelijkt. Dit naar aanleiding van klachten van users die niet begrepen hoe surveys gemaakt moesten worden.
14-05 (Femme): Logo True in sponsorbalk aangepast in verband met wijziging naam van TrueServer naar True. Omschrijving van True-netwerk aangepast aan nieuwe situatie en pic van rack in Redbus toegevoegd.
12-05 (Tino): Bug gefixed in abo activation; een drietal members kunnen na een kleine vertraging hierdoor vanaf nu toch van hun abonnement gebruik gaan maken 
12-05 (Femme): Koppeling met http://www.tweakers.net/gallery/crisp
09-05 #886, #880 (Tino): Verschillende poll-bugs gefixed.
09-05 #885 (Tino): 100% CPU load in Internet Explorer gefixed.
09-05 (Tino): diverse javascripts statisch gemaakt; dat voorkomt bepaalde (onterechte) JS-errors in Internet Explorer.
09-05 (Arjen) On-demand genereren van plaatjes van de prijsverlopen in de pricewatch, als deze ouder dan een dag is, wordt er een nieuwe gegenereerd. Dit scheelt aardig wat nooit bekeken plaatjes genereren elke nacht.
06-05 (Tino): layout foutje in Email notificatie van de meuktracker gefixed.
03-05 (Arjen): Dubbel-/crosssite-post beveiliging in shopsurvey's.
02-05 #866 (Tino): Gebruikersnamen in reacties worden realtime opgehaald waardoor ook na een nickchange de juiste (nieuwe) naam zichtbaar is.
02-05 #891 (Tino): Errors in gallery pagina opgelost wanneer een onbekende queryparameter werd meegegeven.
02-05 (Tino): methode voor het (de)markeren van nieuwe links op de frontpage terug aangepast naar de oude methode (na 2 views worden nieuwe, rode, links gereset). Mogelijkheid om de nieuwe methode (op basis van sessie-'timeout') te gebruiken toegevoegd aan de layout opties.Bugs en featurerequests kunnen gemeld worden op Devtrack of geplaatst worden in het forum Frontpage Algemeen. De met een hekje aangegeven nummers verwijzen naar de ID's van bugs en requests op Devtrack.
- 30-05 #923 (Tino): javascript bug gefixed waardoor het in sommige situaties niet goed mogelijk was een 'Buiten gebruik' datum in te vullen bij de betrouwbaarheidsenquete van de product survey.
- 30-05 #926 (Tino): Het socket-plaatje linksboven was in sommige gevallen niet bruikbaar als link naar de index.
- 30-05 (Tino): Clear abonnees krijgen nu ook automatisch toegang tot het abonnee forum.
- 30-05 (Tino): Sponsor popup onmouseover voor iedereen uitgeschakelt.
- 27-05 (Tino): Caching mechanisme ook toegepast op MSN advertentie.
- 27-05 (Tino): Constructie ingebouwd zodat een 'lege' banner geen wit vlak meer laat zien in de Tnet header.
- 26-05 (Femme): aboshop gemaakt. Opslagcapaciteit in fotoalbum verhoogd van 20MB naar 25MB voor Extra-abonnees en van 100MB naar 250MB voor Full-abonnees. Opslagcapaciteit in private file storage verhoogd van 50MB naar 75MB. Maximale bestandsgrootte in fotoalbum verhoogd van 1MB naar 2MB.
- 25-05 (Tino): javascript error bij bepaalde flashbanners in IE opgelost.
- 25-05 (Tino): 728_memconfig download error in IE opgelost en javascript voor memory configurator herschreven.
- 25-05 #922 (Tino): textarea voor reacties expliciet een witte achtergrondkleur gegeven ivm onleesbaarheid bij custom theme in windows.
- 25-05: #868 (Tino): default style toegevoegd aan CSS voor acronym-tag.
- 24-05 (Tino): Diverse zaken aangepast tbv de abonnementen. Met name de manier waarop op het forum privileges worden toegekent.
- 24-05 #917 (Tino): bug in paging van meuktracker zoekresultaten opgelost.
- 23-05 (Tino): Caching mechanisme ingebouwd voor de advertorial boven de headlines. Hierdoor kan de inhoud inline worden opgenomen waardoor de headlines niet meer naar beneden verspringen bij het laden van de advertenties.
- 18-05 (Femme): Diverse layouttweaks in de komst van Officesuites en -software forum.
- 17-05 (Femme): Diverse verbetering en wijzigingen in de Raptor WD740GD.
- Linkje naar betrouwbaarheidsenquete gemaakt bij producten die barebones aan Productsurvey toegevoegd.

