Planet.nl schrijft dat de NASA een nog onbekend bedrag heeft geïnvesteerd in SETI. NASA zit in een organisatie genaamd NAI waarin niet alleen zij maar ook onder andere zestien US-teams en vijf consortia zitten. Het doel van NAI is om multidisciplinair astrobiologisch onderzoek te promoten, te onderhouden en een nieuwe generatie astrobiologische onderzoekers te trainen.
NASA heeft in een persbericht aangekondigd dat er twaalf nieuwe organisaties aan NAI worden toegevoegd, waaronder dus het SETI-project. Dit houdt onder meer in dat SETI gedurende vijf jaar voorzien is van subsidie.
Planet.nl gaat verder met het artikel dat het geld geroepen komt voor de SETI-organisatie omdat de Amerikaanse overheid een paar jaar geleden al haar subsidie stop zette.
Zoals jullie wel weten doet DPC ook mee aan SETI en niet geheel onverdienstelijk. Momenteel staan we op de 28e plaats en we zijn volop bezig om Team Linux, die 27e staat, in te halen. Elke dag wordt er een hitparade op GoT gepost zodat je altijd van statistieken voorzien bent. Ben je geïnteresseerd en wil je meedoen check dan de SETI-faq. Zodra je een workunit hebt geflusht zullen we je een warm welkom geven in de desbetreffende hitparade.