Aangeboden door StWesleyT, dinsdag 22 januari 2008 22:00, 877 views
Laatste wijziging op woensdag 23 januari 2008 00:50

Deze advertentie was een veiling.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 150,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuwstaat
Garantie Ja
Verzending langsbrengen, ophalen, (pakket)post nationaal en (pakket)post internationaal
Betaling contant, bank vooraf en paypal vooraf

Beschrijving

bij deze verkoop ik mijn ruim 1 maand oude ECHTE hummer HT1 telefoon. zeer origineel!
ik verkoop deze telefoon omdat mn vader zn hummer heeft verkocht (geintje).. echte reden: omdat ik een nieuwe telefoon krijg van de zaak.

simlock vrij, met ALLES nog in doos. oplader/batterij/kabel/boekjes

een soort simpele smartphone met touchscreen. de telefoon heeft niet nieuwste van de nieuwste specs, maar kan natuurlijk uiteraard gewoon mee. het is meer een design-telefoon. best exclusieve telefoon, heb m nog bij niemand gezien, wel online of bij de MM bij ArenA.
voor de rest/review zie specs..

bied maar wat raak, veiligmodus staat aan, ik zie wel wat er van komt. mailen/smsen kan ook: yourenotmytype [apen staart] gmail [dot] com of 06 - 55 818 125

Adverteerder

Naam
StWesleyT
Beoordeling
5 van 5 sterren
(48)
History
80 advertenties 0 actief
Actief sinds
zondag 13 juni 2004 01:56
Karma
10.446

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen: