Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

Aangeboden door sneakyd3ad, zaterdag 27 december 2008 23:17, 498 views
Laatste wijziging op maandag 29 december 2008 11:34

Deze advertentie was een veiling.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 350,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuwstaat
Garantie Ja
Ouderdom 12 maanden
Verzending ophalen
Betaling contant, bank vooraf en paypal vooraf

Beschrijving

Te koop aangeboden, compleet systeem

Systeem werkt super en doet wat het moet doen.

Chieftec behuizing (zilver) + Chieftec 450watt voeding
De case is voorzien van Akasa Dempinsmatten, deze zit ook op de zijkant zonder Window. Tevens is de zijkant met Window aanwezig.

AMD Athlon64 X2 5000+ (draait sinds het begin op 3.08GHz, standaard 2.60) + Coolermaster Hyper tx2 koeler
De CPU is multiplier unlocked en klokt daarom lekker. Koeler is goedkoop maar heeft prima prestaties!

Asus AM-2 M2N moederbord (GB-Lan/ 800Mhz DDR2)
Prima bordje, nooit problemen mee gehad

2 x 1GB Kingston DDR2 PC6400 (800MHz) werkgeheugen
Stabiel en fijn geheugen, draait op volle snelheid op bovenstaand moederbord

Asus NVidia 8800GT 1GB
Videokaart die de meeste spellen prima op vol kan spelen!

Western Digital 500GB RE2 hdd
Betrouwbare hdd met 5 jaar garantie (nog circa 4 jaar over)

HP branded DVD/ CD-RW combo drive (48X branden)


Op de foto is ook nog een dvd brander/ cardreader en floppydrive te zien, deze gaan mee naar de volgende computer. Hier kun je dus naar keuze zelf iets inzetten:)

IVM gewicht alleen ophalen. Mochten de biedingen per mail te laag zijn, dan gaat het systeem naar mijn vader. Dat betekend natuurlijk niet dat er niet over de prijs te praten valt.:)
Graag probeer ik eerst ongeveer 2 weken of ik het geheel in een keer kwijt kan, lukt dit niet dan ga ik misschien over op losse verkoop.

Adverteerder

Naam
sneakyd3ad
Beoordeling
5 van 5 sterren
(118)
History
259 advertenties 0 actief
Actief sinds
maandag 2 augustus 2004 17:10
Karma
10.954

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.