Die 10 MB EDRAM duiden eigenlijk ook al aan dat de ze weten welke 3D core ze gaan gebruiken, aangezien dit iets is wat je niet echt standaard terug ziet.
De GameCube gebruikte ook al EDRAM... en die werd gemaakt door ArtX wat opgekocht is door ATi...
En laat ATi nou net degene zijn die de GPU maakt voor de X-Box2.... dus natuurlijk weten ze al welke 3D core ze gaan gebruiken. Het is algemeen bekend dat er een core in komt die ofwel gebaseerd is op R500 ofwel op R600, afhankelijk van of de chip gebaseerd is op DX10.
De specs komen in ieder geval perfect overeen met wat men verwacht van R500.
GPU Performance Overview
* 500+ Mhz
* 48 ALU ops per cycle
* 16 bilinear texture fetches per cycle
* 16 PS input interpolates per cycle
* VS and PS load balanced
* Max throughputs per cycle: 1 vertex, 1 triangle, 2 2*2 pixel quads + Z/Stencil
* 10 MB eDRAM
* Bandwith 10 GB/s from L2 + 22,4+ GB/s from main memory peak bandwith
Je ziet dat-ie dus gepland staat op 500+ Mhz en een unified shader architecture heeft dan wel een 8x2 config (met 3 shader units per pipe). Ook het gebruik van eDRAM werd verwacht van R500/R600. Dus wat de specs betreft van de GPU, klopt het vrij goed.
Lees er meer interessants over in dit topic op
http://www.beyond3d.com/forum/viewtopic.php?t=11883
Verder heeft IBM wel vaker 3 CPUs in één core gestopt (zgn tri-cores), namelijk in hun mainframe CPUs. En die 3.5Ghz zou een inschatting kunnen zijn voor datgene waar we over een jaartje of 2 zouden kunnen zijn.
Ik zie dus absoluut niet in waarom dit een hoax zou moeten zijn. Het kan best een vroege ontwerp zijn van de X-Box2, netzoals er ook gelijktijdig aan 2 verschillende GameCube ontwerpen wordt gewerkt (waarvan er uiteindelijk eentje gekozen wordt).